Hurda çamaşır makinesi Fiyatları

 Hurda çamaşır makinesi Fiyatları, Bozuk çamaşır makinesi Alan Yerler, Eski çamaşır makinesi geri dönüşüm, Eski çamaşır makinesi nereye verilir konusunda destek arıyorsanız Güven Geri Dönüşüm olarak hizmetinizdeyiz.

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları

25 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da geri dönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız eski beyaz eşyalarınızı değerinde almaktadır. Sizde eski, arızalı, bozuk ve atıl durumda olan beyazeşyalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.  Marka model gözetmeksizin tüm çamaşır makinesi hurdalarınızı adresinizden alıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Nasıl Ne Durumda Alım Yapıyoruz!

  • Hurda Çamaşır Makineleri
  • Çürümüş Çamaşır Makineleri
  • Kurutmalı Çamaşır Makineleri
  • Spot Çamaşır Makineleri
  • İkinci el Çamaşır Makineleri vs

İstanbul içi adresinizden alıyoruz. Bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir, ikinci el çamaşır makinesi ve hurda çamaşır makinesi hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

WhatsApp Numaramız: 0 532 657 35 63

Whatsapp üzerinde çamaşır makineniz ya da diğer beyaz eşya hurdalarınız resmini konum bilgisiyle bizimle paylaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

0 532 657 35 63

Çamaşır Makinesi Geri Dönüşüm

 

Hurda çamaşır makinesi fiyatları Hurda çamaşır makinesi fiyatları 

Tüm hizmetlerimiz için : Hizmetlerimiz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hurda Kombi Fiyatları 2021

 Kombi Klimanın en büyük ikinci el toptancısı olarak eski kombilerinizi değerinde ve nakit olarak almaktayız. Sizde Hurda Kombi Fiyatları 2...

Ümraniye Geri Dönüşüm Hurdacı, Ümraniye Hurda, Ümraniye Hurdacı, Ümraniye Geri Dönüşüm, Ümraniye Elektronik Atık Toplama, Ümraniye Bina Yıkım, Dudullu Hurdacı, Çakmak Hurdacı, Ümraniye Atık Kağıt Toplama, Ümraniye Kentsel Dönüşüm, Ümraniye Hafriyat tüm hurda ve hafriyat işleriniz için arayınız: 0 216 606 45 90 - 0 532 657 35 63