Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy Hurdacı

Çekmeköy hurda ve geri dönüşüm tercihlerinde İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere İstanbul genelinde etkin hizmetine devam eden Çekmeköy Hurdacı “hurdanıza değer katar” sloganıyla müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet sağlamaya devam ederken ambalaj, atık maden, metal, atık kâğıt, plastik ve elektronik hurdalar ile alakalı Çekmeköy hurdacı arayışları başta olmak üzere müşteri adreslerinden alım yaparak en iyi fiyat olanağını da sağlamaktadır.


Çekmeköy Hurda


Geri Dönüşüm Doğa İçin Olmazsa Olmaz
Geri dönüşüm uygulamaları tüm dünyada İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra hammadde sıkıntısını gidermek için başlamakla birlikte, bu işin profesyonel anlamda yapılmaya başlaması ise 1990’ların son dönemlerine denk gelmektedir. Türkiye’de ise önceden kendini “hurdacı” olarak nitelendirilen firmalar bu gelişmeye paralel olarak geri dönüşüm döngüsünün en önemli vasıtalarından biri olurken, İstanbul Çekmeköy Hurdacı için Güven Geri Dönüşüm tarafından hem sektöre hem de müşterilere sağlanan avantajlar da oldukça fazladır.

Hurda Ve Geri Dönüşüm Hizmetlerimiz
Güven Geri Dönüşüm olarak doğada geri dönüşümü mümkün her türlü atık ve hurdayı müşteri adreslerinden almakla beraber en hızlı şekilde ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırmakla beraber, bu yönde bazı firmaların hammadde ihtiyaçlarını da karşılamaya devam ediyoruz.
Demir, alüminyum, bakır, çelik gibi atık madenler
Piller
Elektronik eşyalar
Araç aküleri
İkinci el jeneratörler
Tıbbi cihaz hurdası
İkinci el spor salonu aletleri
Sovtaj hurdaları
Atık kâğıt ve ambalajlar
Ahşap ve betonlar
Solvent gibi doğada çözülebilen maddeler
Her türlü elektrikli ve elektronik alet bataryaları
Kırık ve bozuk laptop, notebook ve tabletler
Kırık ve bozuk cep telefonları Çekmeköy hurdacılar arayışlarında Güven Geri Dönüşüm tarafından verilen hurda ve geri dönüşüm hizmetlerinin başlıcalarıdır.
Çekmeköy Hurda ve Çekmeköy Hurdacılar

Çevre Bakanlığı Atık Eylem Planına Birebir Uygun Hizmet

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 2008 yılında yayınlanan katı atık eylem planı çerçevesinde başlayan çalışmalar İstanbul genelinde Güven Geri Dönüşüm’ün başını çektiği bir bütünlükte devam ederken, firmanın faaliyet göstermeye başladığı ilk andan itibaren atıkların düzensiz depolanmasının da önüne geçilmiş bulunmaktadır. Çekmeköy hurdacı talepleri için Güven Geri Dönüşüm’e 7/24 ulaşabilir, her türlü hurda ve atığınızı en uygun koşullarda geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0 216 606 45 90
0 216 265 16 06
0 532 657 35 63


numaralardan bize ulaşabilir veya
guvengeridonusum@gmail.com
adresinden mail atabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Mahalleler,


• Alemdağ Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Aydınlar Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Cumhuriyet Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Çamlık Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Çatalmeşe Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Çekmeköy Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Ekşioğlu Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Güngören Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Hamidiye Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Kirazlıdere Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Mehmetakifersoy Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Mimarsinan Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Nişantepe Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Ömerli Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
• Soğukpınar Mahallesi Hurda Toplama Merkezi
Güven Geri Dönüşüm olarak Çekmeköy’de uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindeyiz. Çekmeköy’de her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Çekmeköy Hurdacı 0 216 606 45 90 Hemen bize ulaşın.

Güven Geri Dönüşüm ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. Hurdacı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hurda Kombi Fiyatları 2021

 Kombi Klimanın en büyük ikinci el toptancısı olarak eski kombilerinizi değerinde ve nakit olarak almaktayız. Sizde Hurda Kombi Fiyatları 2...

Ümraniye Geri Dönüşüm Hurdacı, Ümraniye Hurda, Ümraniye Hurdacı, Ümraniye Geri Dönüşüm, Ümraniye Elektronik Atık Toplama, Ümraniye Bina Yıkım, Dudullu Hurdacı, Çakmak Hurdacı, Ümraniye Atık Kağıt Toplama, Ümraniye Kentsel Dönüşüm, Ümraniye Hafriyat tüm hurda ve hafriyat işleriniz için arayınız: 0 216 606 45 90 - 0 532 657 35 63